Zámek Žinkovy Žinkovy
 
ADRESA Zámek Žinkovy
Žinkovy 88
Žinkovy 33554
Česká Republika
Hotel-Zamek-Zinkovy@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Zámek Žinkovy ubytování Žinkovy Aktuální počasí jasno
Zámek Žinkovy Žinkovy - K hotelu přísluší parkovištěZámek Žinkovy Žinkovy -  je k dispozici připojení na internetZámek Žinkovy Žinkovy -  je k dispozici letní terasaZámek Žinkovy Žinkovy - disponuje kavárnouZámek Žinkovy Žinkovy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouZámek Žinkovy Žinkovy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouZámek Žinkovy Žinkovy - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Zámek Žinkovy / Žinkovy

Moderní a luxusní ubytování na Vás čeká v areálu historického zámku Žinkovy, obklopeného parkem u břehu velkého Žinkovského rybníka.

Ubytování Villy v areálu zámku Žinkovy
Zámek Žinkovy
poskytuje ubytování v šesti kompletně zrekonstruovaných vilách, které mají jednu až tři ložnice, koupelnu včetně sprchy a WC, prostorný kuchyňský kout a moderní nábytek. Vše je uspořádáno tak, aby jste se zde cítili jako doma! Moderní vybavení Vám zajistí pohodlnou a relaxační dovolenou. 

Ubytování Žinkovy zámecká kavárna a stravování
Ve stylovém kuchyňském koutu najdete vše potřebné pro přípravu vlastního jídla. Pokud ale nejste příznivci dovolenkového vaření, pak je zde zámecká kavárna nabízející víkendové menu a lehké občerstvení. V blízkém okolí lze doporučit několik vynikajících restaurací. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Pokud hledáte zvláštní místo, kde si můžete odpočinout a vychutnat si svůj oblíbený drink, navštivte kavárnu s pivní zahrádkou v klidném a romantickém prostředí Žinkov.

Dovolená a ubytování pro romantiky
Villy s názvy Forest a Lake
se nacházejí v anglickém parku historického zámku Žinkovy, s nádherným výhledem na zámek a Žinkovský rybník Labuť. Krása zámeckého parku se zámkem jako pohádkovým pozadím je přímo stvořená k pořádání svatebních obřadů. Pro tuto zvláštní příležitost si v nabídce můžete vybrat tzv. svatební balíčky. Ubytování je velmi vhodné i pro rodiny s dětmi. Služby - Informační a pokojová služba, úschova a půjčovna kol. 

Okolí - Zámek Žinkovy
- se nachází ve stejnojmenné obci asi 8 km západně od města Nepomuku v Plzeňském kraji. Romantický žinkovský zámek je z každé strany jiný. Jakoby se jednalo o různé objekty, a přece jsou jednotlivé části harmonicky spojeny. Okolí je bohaté na historii a nabízí mnoho aktivit pro vyžití celé rodiny jako je Nordic wlaking, cyklistika, pěší turistika, projížďky na lodičkách, jízda na koni a v neposlední řadě možnost navštívit mnohé historické památky.